HomeBadania laboratoryjne

Badania laboratoryjne

Badania laboratoryjne Warszawa

Współczesna diagnostyka laboratoryjna jest jedną z najszybciej rozwijającej się gałęzi medycyny. Wykorzystanie nowoczesnych technologii w medycznych laboratoriach diagnostycznych umożliwia Pacjentom wykonanie wielu badań w stosunkowo krótkim czasie.

Wyniki badań laboratoryjnych dostarczają informacji niezbędnych do oceny stanu naszego zdrowia, zarówno w stanie fizjologii jak i patologii. Regularne wykonywanie badań umożliwia: wczesne wykrycie stanu chorobowego oraz monitorowanie naszego stanu zdrowia.

Na jakość badań laboratoryjnych wpływa wiele czynników. Nade wszystko wyniki badań muszą być wiarygodne. Naszym celem jest oferowanie badań, które bezwzględnie muszą mieć wartość diagnostyczną. Związaliśmy swoje losy z niekwestionowanym liderem na rynku usług badań laboratoryjnych, największą siecią w Polsce – firmą DIAGNOSTYKA Sp. z o.o.

Nasz zespół to wyjątkowi specjaliści, którzy są nastawieni na opiekę nad pacjentem w ujęciu współczesnym – holistycznym. Każdy z naszych Pacjentów jest dla nas wyjątkowy i traktowany indywidualnie.

Masz u nas możliwość wykonania badań CRP i szybkiego testu na paciorkowca.

Badania laboratoryjne Warszawa - korzyści

Poznaj swój organizm

Poznaj swój organizm

Stała opieka specjalistów

Stała opieka specjalistów

Liczne pakiety badań

Liczne pakiety badań

Poznaj lepiej swój organizm

Infolinia dostępna 24h na dobę!