HomeDetoksykacje

Detoksykacje

Sprawdź nasze ofertę detoksykacji

Detoksykacje Warszawa

Jeśli doświadczenia z narkotykami, alkoholem lub lekami sprawiły, że straciłeś kontrolę nad własnym życiem i zdrowiem, należy w pierwszej kolejności przeprowadzić detoksykacje, z których skorzystasz w naszym prywatnym ośrodku w Warszawie. Odtrucie polega głównie na usunięciu z organizmu wszelkich toksyn pochodzących z substancji odurzających, a także na wspomaganiu prawidłowego funkcjonowania zarówno psychiki, jak i fizjologii osoby uzależnionej. Detoksykacje pozwolą odżywić wyniszczony nałogiem organizm i mogą przywrócić go do równowagi biochemicznej.

Kto powinien skorzystać z detoksykacji?

Odtrucia po alkoholu i narkotykach, realizowane przez specjalistów VIT-House pozwalają zmniejszyć objawy kaca, przerwać ciągi alkoholowe i narkotykowe, pozbyć się z organizmu resztek szkodliwych substancji i przywrócić prawidłową równowagę elektrolitową. W przypadku osób uzależnionych detoks alkoholowy lub narkotykowy może wspomóc w wyjściu z nałogu.

Odtrucia sprawdzą się zarówno u osób, które jednorazowo sięgnęły po takie substancje, jak i u osób uzależnionych. Pozwalają wyleczyć uciążliwe objawy kaca, przywrócić równowagę elektrolityczną organizmu i prawidłowy poziom mikro- oraz makroskładników. Detoks jest także szansą na rozpoczęcie pracy nad wyjściem z nałogu.

Zadbajmy wspólnie o Twoje zdrowie

Infolinia dostępna 24h na dobę!