Odtrucia po narkotykach

Odtrucie po narkotykach realizowane przez specjalistów VIT-HOUSE pozwala przerwać ciągi narkotykowe, oczyścić organizm z toksyn, przywrócić równowagę metaboliczną organizmu i przygotować się do dalszego leczenia – aż do całkowitego odstawienia substancji odurzających. 

Na czym polega detoks narkotykowy?

Każda osoba przyjmowana w VIT-HOUSE na detoks po narkotykach przechodzi szereg badań pozwalających ocenić stan psychiczny i fizyczny Pacjenta. Na podstawie uzyskanych wyników przygotowywany jest indywidualny zestaw leków pozwalających złagodzić najcięższe skutki odstawienia narkotyków i oczyścić organizm z toksyn. 

Czy to jest dla mnie?

Odtrucia po narkotykach są zalecane dla osób, które sięgnęły po narkotyki – niezależnie czy jest to przypadek jednorazowy, czy też problem trwający dłuższy czas. Nawet niewielkie ilości przyjmowanych narkotyków zostawiają trwały ślad w organizmie. Detoks narkotykowy VIT-HOUSE pozwala oczyścić organizm w bezpieczny sposób pod okiem specjalistów. 

Detoks narkotykowy - dlaczego warto?

OCZYSZCZENIE ORGANIZMU

ZŁAGODZENIE OBJAWÓW ODSTAWIENIA

SZANSA NA ODSTAWIENIE NARKOTYKÓW

Co dalej?

Detoks narkotykowy nie pozwala wyleczyć narkomanii. Jego głównym celem jest złagodzenie objawów odstawienia narkotyków i oczyszczenie organizmu. Po zakończeniu odtrucia zalecamy udanie się na terapię narkotykową ułatwiającą całkowite ich odstawienie.

demo-attachment-228-Subtraction-4

+48 516 516 133
kontakt@vit-house.pl
Sąchocka 7, 02-116 Warszawa

Jeśli nadal nie możesz się zdecydować, bądź potrzebujesz porady - skontaktuj się z nami, w celu ustalenia najlepszej możliwej dla ciebie opcji.