Kroplówki witaminowe

Kroplówki witaminowe, znane również jako wlewy witaminowe czy terapia witaminowa, to stworzony przez amerykańskiego lekarza Johna Myersa sposób na dostarczenie cennych składników do organizmu. Dożylna terapia, zwana wówczas jako „koktajl Myersa” na początku była przekazywana drogą strzykawkową. Zyskując na popularności, ewoluowała w metodę kroplówkową, dając pacjentowi większy komfort i relaks w trakcie terapii.

Witaminoterapia znajduje dziś zastosowanie na całym świecie, a na jej podstawie specjaliści przygotowują terapeutyczne, regenerujące lub wzmacniające kroplówki, odpowiadające na indywidualne potrzeby organizmu każdego Pacjenta.

Dla kogo są kroplówki witaminowe?

Kroplówki witaminowe to szybka, bezbolesna i skuteczna suplementacja składników odżywczych. Dzięki temu szybko osiągnęła uznanie nie tylko pacjentów potrzebujących dodatkowego zastrzyku witamin, ale i tych, którzy chcą zadbać o siebie profilaktycznie. Wlewy witaminowe mogą być stosowane zarówno regularnie, jak i doraźnie, gdyż skuteczność i znaczną poprawę samopoczucia gwarantuje już pierwsza sesja witaminoterapii.

Kroplówki witaminowe są często jedynym skutecznym sposobem na uzupełnienie niedoboru składników u osób, u których wchłanianie przy innych drogach podania, np. doustnej lub przezskórnej, jest utrudnione lub niemożliwe. Wlewy odżywcze wspomagają też terapię wielu chorób. Z kolei kroplówki oczyszczające polecane są przy narażeniu na szkodliwe czynniki, zatruciach spowodowanych spożyciem nadmiernej ilości leków lub toksycznych substancji. Ponadto, witaminoterapia jest szczególnie polecana osobom:

  • po przejściu choroby COVID-19,
  • po grypie lub przeziębieniu,
  • narażonym na stres lub zmęczenie,
  • cierpiącym na migreny,
  • prowadzącym szybki styl życia,
  • po zakrapianej alkoholem imprezie.

Nasza oferta obejmuje specjalnie skomponowane zestawy witamin i minerałów o działaniu terapeutycznym oraz profilaktycznym. Przygotowaliśmy również programy witaminoterapii, które pomogą zadbać o dobry wygląd. Wśród naszych propozycji znajdziesz też kroplówki dla sportowców. Ich składniki pomogą przygotować się do treningu oraz zregenerować organizm po intensywnym wysiłku.

Witaminoterapia jest szczególnie polecana:

PO PRZEJŚCIU CHOROBY COVID-19

PO GRYPIE LUB PRZEZIĘBIENIU

NARAŻONYM NA STRES LUB ZMĘCZENIE

OSOBOM CIERPIĄCYM NA MIGRENY

PROWADZĄCYM SZYBKI STYL ŻYCIA

PO ZAKRAPIANEJ ALKOHOLEM IMPREZIE

Bezpieczeństwo wlewów witaminowych

Nad bezpieczeństwem stosowania wlewów witaminowych czuwa nasz doświadczony zespół wykwalifikowanych pracowników. Wszystkie składniki, które zawiera witaminoterapia są indywidualnie dobierane przez szereg specjalistów o odpowiednim przygotowaniu medycznym. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu, możesz u nas liczyć na bezpieczny, skuteczny i przeprowadzony w sterylnych warunkach zabieg. Cała procedura jednorazowego podania kroplówki witaminowej trwa od 40 do 60 minut od momentu wkłucia do całkowitego wchłonięcia składników odżywczych.

Ile to trwa?

Jeden zabieg witaminoterapii, od momentu wkłucia, trwa od 40 do 60 min.

Jak wybrać odpowiednią kroplówkę witaminową?

Dobór odpowiedniej kroplówki bądź pakietu terapeutycznego będzie indywidualny dla każdego Pacjenta. Podstawowe kryterium to przyczyna podania wlewu witaminowego. Inny skład dobierzemy w przypadku kroplówek na kaca, mających w szybkim tempie przywrócić dobrą formę, a inny kiedy celem będzie cykliczna suplementacja witamin i minerałów. Nasi specjaliści skomponują najlepszy dla Ciebie zestaw składników! Witaminoterapię możemy przeprowadzić w naszym ośrodku w Warszawie bądź w domu Pacjenta. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą witaminowych kroplówek i kontaktu z nami!

premium

VIT-PREMIUM

Jeśli potrzebujesz całkowitego pakietu witamin, by znów stanąć na nogi.

350 zł

running

VIT-SPORT

jeśli trenujesz i chcesz, by bomba witaminowa dodała ci sił.

330 zł

beer

VIT-KAC

Jeśli szykujesz się bądź jesteś po mocno zakrapianej alkoholem imprezie.

300 zł

user

VIT-PERSONAL

Jeśli chcesz uzupełnić braki witaminowe i dostosować terapię indywidualnie.

od 280 zł

demo-attachment-228-Subtraction-4

+48 516 516 133
kontakt@vit-house.pl
Sąchocka 7, 02-116 Warszawa

Jeśli nadal nie możesz się zdecydować, bądź potrzebujesz porady - skontaktuj się z nami, w celu ustalenia najlepszej możliwej dla ciebie opcji.