Wszywka alkoholowa

Wszywka alkoholowa (Esperal) stosowana jest w leczeniu alkoholizmu u osób uzależnionych. Już w przeciągu około dziesięciu minut od spożycia alkoholu, pacjent zaczyna odczuwać dolegliwości przypominające silnego kaca. Takie działanie pozwala zbudować awersję do alkoholu i – docelowo – doprowadzić do skutecznego wyjścia z nałogu. 

Jak działa wszywka alkoholowa?

Wszywka alkoholowa ma formę wszywanych pod skórę tabletek zawierających substancję czynną – disulfiram. Zabieg realizowany po konsultacji medycznej i wykonaniu właściwych badań przez specjalistów VIT-HOUSE jest szybki i bezbolesny. Lek zaczyna każdorazowo działać w przeciągu około 10 dziesięciu minut od spożycia alkoholu – pojawiają się uciążliwe objawy, takie jak nudności, zawroty głowy, wymioty, potliwość. W ten sposób wszywka alkoholowa zniechęca do spożywania alkoholu i pomaga wyjść z wyniszczającego organizm nałogu. Wszywka jest zazwyczaj umieszczana w ciele Pacjenta na 8-12 miesięcy. W razie konieczności, istnieje możliwość umieszczenia kolejnej wszywki lub jej usunięcia w dowolnym czasie. 

Czy to jest dla mnie?

Wszywka alkoholowa jest dedykowana osobom silnie uzależnionym od alkoholu, które samą siłą woli nie są już w stanie zaprzestać jego spożycia. Stosowanie wszywki pozwala osiągnąć najlepsze efekty w połączeniu z terapią uzależnień.

demo-attachment-228-Subtraction-4

+48 516 516 133
kontakt@vit-house.pl
Sąchocka 7, 02-116 Warszawa

Jeśli nadal nie możesz się zdecydować, bądź potrzebujesz porady - skontaktuj się z nami, w celu ustalenia najlepszej możliwej dla ciebie opcji.