Dojazd i infolinia 24h na dobę!

  +48 516 516 133   Radecka 8, Warszawa

HomeKroplówki dla zdrowiaKroplówki dla sportowców

Kroplówki dla sportowców

Poprawa wydolności organizmu

Szybsza regeneracja po treningach

Poprawa koncentracji i zastrzyk energii

Skuteczna i sprawdzona metoda

Kroplówki dla sportowców mogą przyczynić się do poprawy wydolności organizmu oraz jego szybszej regeneracji po treningach. Pomogą także w utrzymaniu odpowiedniego nawodnienia oraz bilansu elektrolitowego. Kroplówki wzmacniające warto zastosować w trakcie przygotowania do intensywnego wysiłku fizycznego. Zawierają zestaw witamin i minerałów, które wspomagają zwiększenie wydolności organizmu. Zapewnią także poprawę koncentracji oraz zastrzyk energii. Polecamy skorzystanie z naszego pakietu VIT-SPORT, będącego specjalnie skomponowanym koktajlem witaminowym. Preparat doda Ci sił i energii nawet na długotrwały i intensywny trening!

Nasze kroplówki pomogą też wzmocnić naturalną odporność organizmu, stanowiąc wsparcie przy walce z infekcjami i zapobieganiu im. Warto z nich skorzystać również gdy organizm jest osłabiony w wyniku nadmiernego stresu lub zwiększonego wysiłku fizycznego. Nasza oferta obejmuje m.in. specjalne kroplówki dla sportowców, które pomogą nabrać i sił i zregenerować się po treningu.

Kroplówki regenerujące po treningu

Po treningu również warto sięgnąć po nasze odżywcze kroplówki. W trakcie wysiłku wraz z potem z organizmu wydalane są elektrolity, czyli mineralne pierwiastki, których odpowiedni poziom jest niezbędny do utrzymania funkcji wielu komórek i narządów. Wlew dożylny pozwoli na ich szybkie i skuteczne uzupełnienie, bowiem cały zabieg trwa niespełna godzinę i zapewnia maksymalny stopień wchłaniania składników. Ponadto, kroplówki dla sportowców zawierają szereg witamin przyspieszających regenerację zmęczonych mięśni. Dzięki nim powrót do formy po wysiłku będzie szybszy, co umożliwi zwiększenie intensywności treningów.

Specjaliści VIT-HOUSE z Warszawy pomogą dobrać najlepszy dla Ciebie zestaw składników!

Korzyści kroplówek witaminowych dla sportowców

Indywidualny dobór

Dobieramy dawki witamin i minerałów dostosowane dla Twoich potrzeb.

Wysokiej jakości składniki

Stosujemy wyłącznie bezpieczne składniki wysokiej jakości.

Wydolność

Poprawa wydolności organizmu i szybka regeneracja po treningu. 

Wzmocnienie organizmu

W przypadku nadmiernego stresu lub zwiększonego wysiłku fizycznego. 

Kiedy warto stosować kroplówki dla sportowców?

Przed treningiem

Przed treningiem

Po treningu

Po treningu

Po chorobie

Po chorobie

Zadbaj z nami o swoje ciało

Infolinia dostępna 24h na dobę!