HomeKroplówki dla zdrowiaKroplówki na kaca

Kroplówki na kaca

Pozbycie się alkoholu z organizmu

Zarówno przed, jak i po spożyciu alkoholu

Bezpieczny sposób na każdego kaca

Skuteczna i sprawdzona metoda

Kroplówki na kaca mogą pomóc w szybkim pozbyciu się alkoholu i jego metabolitów. Odtrucia alkoholowe w formie dożylnych wlewów działają szybko i skutecznie. Podawane pod kontrolą naszych specjalistów stanowią bezpieczny sposób oczyszczenia organizmu po zakrapianej imprezie. Kroplówki na kaca mogą być stosowane również przed planowanym spożyciem większych ilości alkoholu. Nasz pakiet VIT-KAC będzie wsparciem zarówno dla osób, które szykują się do zakrapianej imprezy, jak i tych, którzy już spożyli nadmierne ilości alkoholu.

Odtrucia alkoholowe są sposobem na doraźne działanie, w przypadku jednorazowego spożycia dużych ilości napojów wyskokowych. Osobom, które czują że ich problem z alkoholem jest poważniejszy, polecamy skorzystanie z wszywek alkoholowych. Wywołują one negatywne skutki zbliżone do objawów kaca nawet przy spożyciu niewielkiej ilości wyskokowych napojów. Stanowią więc skuteczny środek zapobiegający sięganiu po alkohol.

Jak działają kroplówki na kaca?

Kroplówki na kaca zawierają szereg składników nasilających procesy metabolizmu i eliminacji alkoholu. Podane donaczyniowe zapewnia błyskawiczne wchłanianie, a co za tym idzie natychmiastowe działanie witamin i minerałów zawartych w preparatach. Co istotne, infuzje dożylne pozwalają na ominięcie układu pokarmowego, którego podrażnienie przez spożyty alkohol mogłoby zaburzać procesy absorpcji cennych składników, a także powodować dyskomfort przy doustnym stosowaniu środków odtruwających.

Z kolei kroplówki stosowane przed spożyciem alkoholu stymulują organizm do jego szybkiego przetwarzania. Dzięki nim możesz udać się na zakrapianą imprezę bez obaw o ból głowy, nudności i złe samopoczucie spowodowane nadmiernym spożyciem wyskokowych napojów. Odtruwające kroplówki pomogą Ci szybko wrócić do formy i wykonywania codziennych zadań.

Dla Twojej wygody proponujemy przygotowanie indywidualnie dobranej kroplówki na kaca i podanie jej przez naszych specjalistów w zaciszu Twojego domu. Dojeżdżamy do Pacjentów przez 24 godziny na dobę. Zapraszamy do kontaktu zainteresowane osoby z Warszawy i okolic! 

Korzyści kroplówek na kaca

Indywidualny dobór

Dobieramy dawki witamin i minerałów dostosowane dla Twoich potrzeb.

Wysokiej jakości składniki

Stosujemy wyłącznie bezpieczne składniki wysokiej jakości.

Product Promo Arrow 1
Product Promo Arrow 2
1 Smaller
Product Promo Arrow 3
Product Promo Arrow 4

Metabolizm

Nasilenie procesów metabolizmu i eliminacji alkoholu.

Bez kaca

Stymulacja organizmu do szybkiego przetwarzania alkoholu.

Kiedy warto stosować kroplówki na kaca?

Przed imprezą

Przed imprezą

Przy objawach kaca

Przy objawach kaca

Impreza bez kaca o poranku?
Z nami to możliwe!

Infolinia dostępna 24h na dobę!