Kroplówki na kaca mogą pomóc w szybkim pozbyciu się alkoholu i jego metabolitów. Odtrucia alkoholowe w formie dożylnych wlewów działają szybko i skutecznie. Podawane pod kontrolą naszych specjalistów stanowią bezpieczny sposób oczyszczenia organizmu po zakrapianej imprezie. Kroplówki na kaca mogą być stosowane również przed planowanym spożyciem większych ilości alkoholu. Nasz pakiet VIT-KAC będzie wsparciem zarówno dla osób, które szykują się do zakrapianej imprezy, jak i tych, którzy już spożyli nadmierne ilości alkoholu.

Odtrucia alkoholowe są sposobem na doraźne działanie, w przypadku jednorazowego spożycia dużych ilości napojów wyskokowych. Osobom, które czują że ich problem z alkoholem jest poważniejszy, polecamy skorzystanie z wszywek alkoholowych. Wywołują one negatywne skutki zbliżone do objawów kaca nawet przy spożyciu niewielkiej ilości wyskokowych napojów. Stanowią więc skuteczny środek zapobiegający sięganiu po alkohol.

Jak działają kroplówki na kaca?

Kroplówki na kaca zawierają szereg składników nasilających procesy metabolizmu i eliminacji alkoholu. Podane donaczyniowe zapewnia błyskawiczne wchłanianie, a co za tym idzie natychmiastowe działanie witamin i minerałów zawartych w preparatach. Co istotne, infuzje dożylne pozwalają na ominięcie układu pokarmowego, którego podrażnienie przez spożyty alkohol mogłoby zaburzać procesy absorpcji cennych składników, a także powodować dyskomfort przy doustnym stosowaniu środków odtruwających.

Z kolei kroplówki stosowane przed spożyciem alkoholu stymulują organizm do jego szybkiego przetwarzania. Dzięki nim możesz udać się na zakrapianą imprezę bez obaw o ból głowy, nudności i złe samopoczucie spowodowane nadmiernym spożyciem wyskokowych napojów. Odtruwające kroplówki pomogą Ci szybko wrócić do formy i wykonywania codziennych zadań.

Dla Twojej wygody proponujemy przygotowanie indywidualnie dobranej kroplówki na kaca i podanie jej przez naszych specjalistów w zaciszu Twojego domu. Dojeżdżamy do Pacjentów przez 24 godziny na dobę. Zapraszamy do kontaktu zainteresowane osoby z Warszawy i okolic!