Odtrucia po narkotykach

Odtrucie po alkoholu realizowane przez specjalistów VIT-HOUSE pozwala zmniejszyć objawy kaca, przerwać ciągi alkoholowe, pozbyć się resztek alkoholu z organizmu i przywrócić prawidłową równowagę elektrolitową. W przypadku osób uzależnionych, detoks alkoholowy może wspomóc w wyjściu z nałogu. 

Na czym polega detoks narkotykowy?

Każda osoba przyjmowana w VIT-HOUSE na detoks po alkoholu przechodzi szereg badań pozwalających ocenić stan psychiczny i fizyczny Pacjenta. 

Czy to jest dla mnie?

Detoks alkoholowy sprawdzi się zarówno u osób, które jednorazowo sięgnęły po alkohol, jak i u osób uzależnionych. Pozwala wyleczyć uciążliwe objawy kaca, przywrócić równowagę elektrolityczną organizmu i prawidłowy poziom mikro- oraz makroskładników. Jest także szansą na rozpoczęcie pracy nad wyjściem z nałogu. 

Odtrucia alkoholowe na kaca

Odtrucia alkoholowe VIT-HOUSE pozwala wyleczyć kaca i związane z nim uciążliwe dolegliwości: bóle głowy, nudności, wymioty. Oferujemy dojazd do Pacjenta 24 godziny na dobę. 

Detoks alkoholowy - dlaczego warto?

OCZYSZCZENIE ORGANIZMU

ZŁAGODZENIE OBJAWÓW KACA

SZANSA NA ODSTAWIENIE ALOHOLU

Co dalej?

Detoks alkoholowy będzie wystarczający u osób sporadycznie sięgających po alkohol, jednak u osób uzależnionych powinien stanowić jedynie przygotowanie do terapii uzależnień pozwalającej wyjść z nałogu. 

demo-attachment-228-Subtraction-4

+48 516 516 133
kontakt@vit-house.pl
Sąchocka 7, 02-116 Warszawa

Jeśli nadal nie możesz się zdecydować, bądź potrzebujesz porady - skontaktuj się z nami, w celu ustalenia najlepszej możliwej dla ciebie opcji.