Dojazd i infolinia 24h na dobę!

  +48 516 516 133   Sąchocka 7, Warszawa

HomeOdtrucia po alkoholu

Odtrucia po alkoholu

Zmniejszenie objawów kaca

Przerywanie ciągów

Oczyszczenie organizmu

Walka z nałogiem alkoholowym

Odtrucia po alkoholu realizowane przez specjalistów VIT-HOUSE pozwala zmniejszyć objawy kaca, przerwać ciągi alkoholowe, pozbyć się resztek alkoholu z organizmu i przywrócić prawidłową równowagę elektrolitową. W przypadku osób uzależnionych, detoks alkoholowy może wspomóc w wyjściu z nałogu.

Na czym polega detoks aloholowy?

Każda osoba przyjmowana w VIT-HOUSE na detoks po alkoholu przechodzi szereg badań pozwalających ocenić stan psychiczny i fizyczny. Odtrucia są realizowane pod okiem doświadczonego i wykwalifikowanego personelu VIT-House. Gwarantujemy stałą opiekę i 100% prywatności. 

Czy to jest dla mnie?

Detoks alkoholowy sprawdzi się zarówno u osób, które jednorazowo sięgnęły po alkohol, jak i u osób uzależnionych. Pozwala wyleczyć uciążliwe objawy kaca, przywrócić równowagę elektrolityczną organizmu i prawidłowy poziom mikro- oraz makroskładników. Jest także szansą na rozpoczęcie pracy nad wyjściem z nałogu.

Odtrucia alkoholowe na kaca

Odtrucia alkoholowe VIT-HOUSE pozwala wyleczyć kaca i związane z nim uciążliwe dolegliwości: bóle głowy, nudności, wymioty. Oferujemy dojazd do Pacjenta 24 godziny na dobę.

Dlaczego warto wybrać VIT-House

Wykwalifikowani specjaliści

Wykwalifikowani specjaliści

Wielokrotnie sprawdzone i bezpieczne metody

Wielokrotnie sprawdzone i bezpieczne metody

Indywidualne podejście i gwarancja prywatności

Indywidualne podejście i gwarancja prywatności

Pozwól sobie pomóc!

Infolinia dostępna 24h na dobę!