HomeOdtrucia po alkoholu

Odtrucia po alkoholu

Zmniejszenie objawów kaca

Przerywanie ciągów

Oczyszczenie organizmu

Walka z nałogiem alkoholowym

Odtrucia po alkoholu realizowane przez specjalistów VIT-HOUSE pozwala zmniejszyć objawy kaca, przerwać ciągi alkoholowe, pozbyć się resztek alkoholu z organizmu i przywrócić prawidłową równowagę elektrolitową. W przypadku osób uzależnionych, detoks alkoholowy może wspomóc w wyjściu z nałogu.

Na czym polega detoks aloholowy?

Każda osoba przyjmowana w VIT-HOUSE na detoks po alkoholu przechodzi szereg badań pozwalających ocenić stan psychiczny i fizyczny. Odtrucia są realizowane pod okiem doświadczonego i wykwalifikowanego personelu VIT-House. Odtrucie po alkoholu trwa zazwyczaj kilka dni i jego celem jest usunięcie z organizmu toksyn oraz uzupełnienie płynów. Kilkudniowe lub kilkutygodniowe spożywanie alkoholu prowadzi do poważnych zaburzeń m.in. do niedoboru minerałów i witamin. Pacjent podczas detoksu otrzymuje witaminę B1, magnez oraz potas.

Odtruwanie poalkoholowe przeprowadzane w obecności specjalistów jest bezpieczne, dlatego nie powinno się go przeprowadzać na własną rękę. Podczas detoksu pacjent może odczuwać silne nieprzyjemności związane z objawami zespołu abstynencyjnego. Wśród nich można wymienić bóle głowy, pocenie się, nudności, wymioty, rozdrażnienie, czy zaburzenia snu. Będąc pod opieką odpowiedniego personelu, pacjent zyskuje pewność, że proces odtrucia zakończy się sukcesem.

Czy to jest dla mnie?

Detoks alkoholowy sprawdzi się zarówno u osób, które jednorazowo sięgnęły po alkohol, jak i u osób uzależnionych. Pozwala wyleczyć uciążliwe objawy kaca, przywrócić równowagę elektrolityczną organizmu i prawidłowy poziom mikro- oraz makroskładników. Jest także szansą na rozpoczęcie pracy nad wyjściem z nałogu.

Odtrucia alkoholowe na kaca

Odtrucia alkoholowe VIT-HOUSE pozwala wyleczyć kaca i związane z nim uciążliwe dolegliwości: bóle głowy, nudności, wymioty. Oferujemy dojazd do Pacjenta 24 godziny na dobę.

Na szybkie i skuteczne pozbycie się alkoholu polecane są kroplówki na kaca. Podczas wizyty domowej nasz personel wykona dożylny wlew, który pozwoli oczyścić organizm z toksyn. Kroplówka to nie tylko dobre rozwiązanie na odtrucie alkoholowe, ale również sposób na przygotowanie się do imprezy, podczas której spożywany będzie alkohol. Kroplówki zawierają w sobie witaminy, minerały i składniki pobudzające proces metabolizmu i eliminacji alkoholu. Działają natychmiastowo.

Doskonałym sposobem na szybką regenerację jest również kroplówka wzmacniająca. Wskazana są osobom, które czują się osłabione na skutek stresu, wysiłku fizycznego lub przebytej choroby.

Dlaczego warto wybrać VIT-House

Wykwalifikowani specjaliści

Wykwalifikowani specjaliści

Wielokrotnie sprawdzone i bezpieczne metody

Wielokrotnie sprawdzone i bezpieczne metody

Indywidualne podejście i gwarancja prywatności

Indywidualne podejście i gwarancja prywatności

Pozwól sobie pomóc!

Infolinia dostępna 24h na dobę!